יום שני, 28 ביולי 2014

טיפול בפסוריאזיס

טיפול בפסוריאזיס

טיפול בפסוריאזיס שלך.
תרופות לטיפול בפסוריאזיס הן לעתים קרובות הן השליטה על תסמינים של הפסוריאזיס. אך ישנם דרכים טבעיות לטיפול בפסוריאזיס.

פסוריאזיס: לשמור על עור לח

שימוש בקרם לחות הוא חלק חשוב של הטיפול העצמי במחלת הפסוריאזיס. עור יבש גורם לגירוי וגירוד הנגרם ע"י הפסוריאזיס יותר גרוע ממה שצריך להיות בפועל. מעגל קסמים עשוי לגרום: לעור יבש העשוי לגרום לגרד וסימניו, דבר המוביל להפרעה נוספת במחלת הפסוריאזיס - כלומר שמתפתחים על העור מגורה נגעים חדשים.

הדרך הטובה ביותר לשמור על עור לח משחות סמיכות כמו וזלין, למרות שאני לא ממליץ על השימוש בוזלין. אך קרמים כמנים לעור אכן יעשו את העבודה. לכן יש למרוח את המשחה מייד לאחר שיוצאים מהמקלחת וזאת בכדי לשמור על הלחות בעור וכך להפחית את הנטייה לנזקים.

אם דבר זה לא נוח לעשייה לפני השינה למשל, ניתן לכסות את העור לאחר מריחת המשחה, ולעטוף אותו עם תחבושת או ניילון נצמד הלילה. בבוקר, לשטוף את האזור בעדינות.

פסוריאזיס: להתרחץ, אבל היזהר

מים ורחצה עשויים לשמור על עוד חלק, ומסייע כחלת חשוב של הטיפול העצמי בפסוריאזיס, אך רחצה תכופה יכולה גם לייבש את העור, הגורמת כאמור לבעיות של גירויים עוריים.

מספר טיפים לרחצה בעל מחלת פסוריאזיס:

הימנעו ממים חמים, הדבר עשוי לגרות את עור. לכן ההמלצה היא להשתמש במים פושרים במקום מים חמים.
לא להתנגב - יש ללטף את עצמך כשהמטרה יבוש לאחר הרחצה, ולאחר מכן למרוח קרם לחות.
מים מייבשים את עור. לכן מומלץ להוסיף מלחי רחצה, שמן ספציפי, או שיבולת שועל למי אמבטיה כדי להפוך אותו ל"יותר ידידותי לעור".

פסוריאזיס: היצמד לתכנית

זה יכול להיות מבולגן ולא נוח מורח דייסה סמיכה על גבי טלאי פסוריאזיס, יום אחרי יום. אבל העקביות היא מפתח. אם אתה כבר נקבע בטיפול מקומי, מה שהופך אותו לחלק מהשגרה שלך יכול לשפר את התוצאות. כמו כן, טיפולים אקטואליים למנוע את תופעות הלוואי האפשריות של כדורים או טיפולי הזרקה לטיפול בפסוריאזיס.

פסוריאזיס: ים המלח והטיפול באור האולטרה סגול


אור אולטרה סגול נמצא באור השמש הוא טיפול מוכח לטיפול בפסוריאזיס. לכן ישנם אנשים רבים אשר נוסעים לים המלח ולחשוף את עורם, היות ומדובר במקום הנמוך ביותר בעולם ניתן ליהנות בעיקר בקרני השמש הארוכות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה